top of page

razidlÁ na razenie textov

Razidlá pre razenie textov

Na mieru vyrábané sady písmen pre razanie do kože.

Sada písmen pre razenie textov do kože

V pomerne krátkom čase dokážeme vyrobiť sadu písmen na razenie textov do kože, podľa vami zvoleného fontu písma a jeho veľkosti. Ku každej textovej sade razidiel doručujeme aj lištu pre zoradenie textov. Ponúkame niekoľko typov zoraďovacích líšt a k tomu sa ju ešte pokúsime prispôsobiť tak, aby vám vyhovovala na 100%.

Abecedné sady razidiel prispôsobíme pre Slovenskú, ako aj Českú gramatiku. Znamená to, že dodáme jednotlivé písmena aj s diakritikou. Zároveň si môžete vybrať množtvo doplnkových znakov ako sú @,#, alebo pokojne aj smajlíkov a čokoľvek vám napadne. 

Ako dlho trvá výroba celej abecedy pre razenie do kože?

V priemere trvá výroba takejto textovej sady okolo 1 až 2 týždňov. V tomto prípade celkový čas závisí od počtu znakov, ktoré si vyberiete. Taký štandardný výber je 3x každé malé písmeno bez interpunkcie a čísla, 2x veľké písmená bez a s interpunkciou a rovnako aj malé písmená s interpunkciou. 

Výroba abecedy pre razenie textov je veľmi zložitá aj kvôli rozloženiu pravidelnosti medzier pri skladaní slov, nakoľko nieje možné úplne hodnoverne napodobniť rozloženie písmen textového editoru v PC. Z tohto dôvodu pripravíme pomerne obsiahly projekt aj s niekoľkými vetami, ktoré budú simulovať už vyrazený text, aby sme mohli vychytať všetky "muchy" už na začiatku.

Custom leather stamps.jpg
bottom of page