top of page

Vypaľovacie razidlá

Vypaľovacie razidlo
IMG_3179.JPG

Prečo si nechať vyrobiť razidlo u nás?

       V prvom rade nemáme radi reklamácie a spravíme všetko pre to, aby sme sa im vyhli. Všetci vyrábame razidlá v podstate rovnako a z rovnakého materiálu. Rokmi sme vyriešili celú problematiku výroby razidiel a prišli sme na to, že životnosť a predovšetkým správna funkčnosť raznice sa neovplyvňuje priamo v stroji niekde na dielni.

        To skutočne dôležité sa odohráva u nášho grafika. On "rozoberie vaše logo na súčiastky", overí každý detail a z toho určí, či je logo v podstate vhodné na použitie ako vypaľovacie razidlo.

        Ak sa ukáže, že niektoré drobné detaily nebudú fungovať správne, jemne ich upraví, pri textoch zasa zabezpečí, aby vám po vypálení na dreve neostala len machuľa, ale pekne čitateľný text. 

         A nebojte, nikdy sa nevykonávajú úpravy, ktoré menia výzor loga a aj tie najmenšie úpravy zasielame späť na schválenie.  

 

             

Ako sa nahrieva mosadzné razidlo?

         V ponuke sú 2 možnosti nahrievania vypaľovacích razidiel. Dôležité je uvedomiť si, ako často budem razidlo používať a koľko odtlačkov loga potrebujem v danom dni vyrobiť. 

        Ak budete razidlo používať sporadicky a aj vtedy vypálite svoje logo len na pár kusov nábytku, žemle od hambáčov, alebo na čokoľvek iné, zvoľte si ako zdroj tepla oheň. Skvele na to postačí obyčajný turistický varič. Ten totiž nahreje razidlo cca za 3 minúty. Čiže som aj ušetril a aj to bude skvele fungovať. 

       V prípade, že potrebujete označiť väčšie množstvá výrobkov, určite zvoľte elektrickú rukoväť. Nahrievanie síce trvá podstatne dlhšie ako v predošlom prípade, ale udrží konštantú teplotu počas celej doby používania. Chcel by som napísať viac výhod tohto systému, ale viac ich nepoznám. 

IMG_3203 – kópia.JPG
IMG_3609.JPG

Ako dlho budem na svoju raznicu čakať?

Ak do polnoci objednáš na ďalší deň to zrejme nebudeš mať. Ale celá výroba razidla prebehne štandardne do dvoch dní, plus nejaký ten deň-dva pre dopravcu. Nakoľko ide o zákazkovú výrobu, myslíme si, že takáto rýchlosť dodania je super. A ak nepatríte k tým, ktorý návod na použitie rituálne upália, pretože ho určite nepotrebujú, radi Vám vysvetlíme aj cez telefón všetky tipy a triky na to, ako to zvládnuť na prvý krát.   

bottom of page